Salony samochodowe Sobiesław Zasada Automotive są największą w Polsce siecią dealersko-serwisową koncernu Daimler realizującą szeroką gamę usług związanych ze sprzedażą pojazdów oraz ich serwisem. Powstała w 2010 roku jako efekt konsolidacji przedsiębiorstw dealerskich działających na rynkach lokalnych od początków lat 90. XX wieku. Sobiesław Zasada Automotive jest autoryzowanym dealerem takich marek, jak: Mercedes-Benz, AMG, Smart, Jeep, Lancia, Subaru, Mitsubishi Fuso, Unimog oraz od niedawna Alfa Romeo. Jego salony ulokowane są i funkcjonują w dziewięciu rejonach Polski.

www.zasadaauto.pl

Sobiesław Zasada Warszawa to największy w Polsce salon Volkswagena o powierzchni 2200 m2. Sprzedano tu już ponad 25 tys. samochodów osobowych, a do dyspozycji klientów pozostaje również szeroka gama modeli Centrum Samochodów Użytkowych. Prowadzona jest także sprzedaż pojazdów używanych oraz nagradzany za profesjonalne podejście do klienta dział obsługi posprzedażnej.W autoryzowanej stacji obsługi serwisowej wykonywane są kompleksowe usługi mechaniczne, blacharsko-lakiernicze oraz sprzedaż oryginalnych części dla marek VW, Audi oraz Skoda.

www.zasada.waw.pl

Auto Special jest liderem w sprzedaży i serwisie samochodów VW i Audi. Firma rozpoczęła swą działalność w branży motoryzacyjnej w roku 1992. Dzięki nowym lokalizacjom i obiektom wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt jest jednym z najlepiej funkcjonujących i dostosowanych do potrzeb klientów serwisem w Polsce.

www.autospecial.pl