Dzięki produktom i usługom lifestylowym, możemy z satysfakcją powiedzieć, że Grupa Zasada jest obecna w każdej dziedzinie życia nowoczesnego Polaka. Zawsze z naciskiem na jakość, w oparciu o najnowsze trendy i wygodą klienta jako nadrzędnym celu.

Dbanie o komfort życia Polaków jest dla nas ogromnie ważne. To dlatego zapewniamy im miejsca wygodnego wypoczynku i możliwość uprawiania sportów oraz turystyki w ośrodkach o najwyższym standardzie. Istotny jest dla nas także komfort turystów i sportowców, dlatego dostarczamy im doskonałą odzież sportową i outdoorową, którą noszą także reprezentanci polskich ekip olimpijskich.
Grupa Zasada troszczy się o produkcję zdrowych i smacznych produktów żywnościowych, które czynią przyjemniejszym życie Polaków. Są to wielokrotnie nagradzane, tradycyjne wyroby spożywcze, jak i starannie wyselekcjonowane wina z całego świata. A w trosce o zdrowy tryb życia proponujemy skuteczne pobyty w ośrodkach leczenia dietami.

Mimo tak różnorodnej oferty w każdej z dziedzin staramy się dążyć do najlepszych wzorców, a ukoronowaniem tych wysiłków jest zadowolenie klientów – oto nasz cel.

Nasze atuty to między innymi:
• ubieramy polską ekipę olimpijską
• zapewniamy najskuteczniejsze diety
• mamy najnowocześniejszą w Europie kolej gondolową
• wytwarzamy zdrowe, ekologiczne tradycyjne produkty spożywcze
• oferujemy bogaty wybór ekskluzywnych win z całego świata