Patrzymy w przyszłość i ciągle poszukujemy nowych rozwiązań. Dostarczamy nowoczesne produkty niezbędne w niemal każdej dziedzinie życia, zawsze z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, ich majątku i środowisku. Działalność produkcyjną rozpoczęliśmy w roku 1977 od wytwarzania zamków błyskawicznych, a obecnie między innymi uczestniczymy przy budowie dróg oraz tworzymy elementy do samolotów.
Zakłady produkcyjne należące do naszych spółek należą do najnowocześniejszych tego typu jednostek w Polsce, o czym świadczą liczne certyfikaty i zaufanie, jakim darzą nas światowe marki. W ramach zdywersyfikowanej działalności produkcyjnej wytwarzamy wyroby z tworzyw sztucznych, podzespoły kompozytowe, a także maszyny dla drogownictwa i systemy oświetlenia LED.

W każdej działalności skupiamy się na jakości, odpowiednim dobraniu technologii, a wewnętrzna synergia między spółkami dostarcza doświadczenie, wymianę myśli i nowatorskie pomysły.
Od lat cieszymy się zaufaniem takich firm, jak: Airbus, Bombardier, VW, Toyota, Valeo, Karcher, ABB czy LPP, dla których projektujemy i wytwarzamy setki produktów o wielu zastosowaniach.

Nasze atuty to między innymi:
• bogata historia - pierwsza firma działa od 1977 roku
• produkcja maszyn do budowy dróg
• uczestnictwo przy budowie samolotów
• projektowanie i produkcja podzespołów dla światowych marek motoryzacyjnych
• przodownictwo w produkcji na europejskim rynku zamków błyskawicznych
• wykorzystanie naszych produktów w branży: motoryzacyjnej, elektrotechnicznej i budowlanej