SPÓŁKA POWIĄZANA  KAPITAŁOWO

Alpha Technology Sp. z o. o.  to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, a jej początki sięgają do 1977 roku. Wówczas, jako jedna z pierwszych firm polonijnych w kraju, rozpoczęła działalność  od wytwarzania zamków błyskawicznych.
Obecnie zajmuje się projektowaniem, produkcją i obróbką wielu rodzajów wyrobów ze stali, metali nieżelaznych i tworzyw sztucznych.

Produkcja realizowana jest w sześciu nowoczesnych zakładach, w oparciu o najnowsze technologie, zgodnie z najwyższymi standardami i wymaganiami określonymi w posiadanych certyfikatach. Firma oferuje swoje produkty i usługi na wielu płaszczyznach:

v  BRANŻA MOTORYZACYJNA –  przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii wtrysku i technologii odlewania ciśnieniowego produkowane są części samochodowe z tworzyw  sztucznych i stopów cynku dla takich marek jak: Volkswagen, Opel czy Toyota.

v  BRANŻA BUDOWLANA – detale odlewane ze stopów cynku znajdują zastosowanie w okuciach budowlanych, elementach żaluzji czy rolet, a elementy wykonane z tworzyw sztucznych stanowią elementy m.in. systemów rynnowych. Wśród klientów znajdują się między innymi: Siegenia-Aubi, Assa Abloy czy Galeco.

v  BRANŻA ELEKTROTECHNICZNA – detale produkowane przez Alpha Technology znajdują zastosowanie w wielu renomowanych urządzeniach RTV, AGD i innych. Są wykorzystywane m.in. przez takie firmy, jak Schneider Electric czy SMA.

v  BRANŻA PRZEMYSŁOWA – dla tego segmentu oferowane są urządzenia związane z gospodarką magazynową, jak regały przemysłowe, pojemniki, suwnice, zamiatarki. Świadczone są również usługi cięcia laserowego, gięcia, spawania i lakierowania.

v  BRANŻA REKLAMOWA - we współpracy z renomowanymi plastykami, projektowane są i wykonywane, atrakcyjne gadżety reklamowe przy wykorzystaniu różnych technologii odlewania stopów cynku.

v  BRANŻA DODATKÓW KRAWIECKICH, KALETNICZYCH I GALANTERYJNYCH - w tym obszarze oferta Alpha Technology obejmuje szeroki asortyment zamków błyskawicznych, a także wyrobów galanteryjnych dla przemysłu kaletniczego, obuwniczego i odzieżowego, jak sprzączki, ozdoby, zapięcia i tym podobne elementy.

Alpha Technology posiada certyfikat ISO 9001 2008 potwierdzający funkcjonowanie firmy w oparciu o najwyższe standardy jakościowe. Dodatkowo Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych posiada certyfikat zarządzania jakością dla przemysłu motoryzacyjnego ISO/TS 16949:2009 Priorytetem jest również dbałość o środowisko naturalne i otoczenie, co potwierdza certyfikat ISO 14001:2004 

Wszelkie informacje dotyczące stosowanych technologii, oferowanych produktów i świadczonych usług znajdują się na stronie www.alphatechnology.com.pl

Alpha Technology Sp z o.o. Sp. k.
ul. Balicka 182
30 - 149 Kraków

+48 12 639 09 00
alpha@alpha.krakow.pl

www.alpha.krakow.pl