HSK LEDY od 2010 projektuje i produkuje najwyższej jakości oświetlenie LED do przemysłu, mieszkań, biur, obiektów handlowych i przestrzeni użyteczności publicznej oraz inteligentne systemy sterowania oświetleniem ulicznym i wewnętrznym.

Firma realizuje pełny proces wytwarzania oświetlenia. W jej skład wchodzą: dział konstrukcyjny elektroniki i optyki, laboratorium, działy produkcyjne, magazyny, dział sprzedaży i dział projektowania oświetlenia. Kompletne laboratorium fotometryczne, znajdujące się na terenie zakładu, prowadzi bieżące pomiary parametrów wyrobów oraz gwarantuje wiarygodność danych katalogowych produktów.

Światło od HSK Ledy jest obecne m.in. na Zamku Królewskim na Wawelu, Muzeum Narodowym w Krakowie oraz w szpitalach, szkołach i urzędach oraz w licznych salonach samochodowych.

HSK Ledy jest marką HSK Energia 

-

HSK Energia dostarcza zaawansowane technologie podnoszące energooszczędność dla firm i przemysłu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie elektroniki i elektryki, firma oferuje kompleksowe rozwiązania pozwalające ograniczyć ilość konsumowanej energii i obniżyć rachunki za energię elektryczną.  

W zakresie usług i produktów oferowanych przez firmę znajdują się:
- projektowanie i realizacja wielkoskalowych instalacji fotowoltaicznych (gruntowe, dachowe i elewacyjne)
- dobór i instalacja aktywnych kompensatorów mocy biernej i filtrów harmonicznych
- pompy ciepła, rozwiązania służące magazynowaniu energii oraz car porty.  

HSK Energia sp. z o.o.
ul. Tyniecka 118A
30-376 Kraków
+48 12 269 35 45  

info@hskenergia.pl

info@hskledy.com.pl

 

www.hskenergia.pl

www.hskledy.com.pl