Sadzimy jedno drzewo za każdą podpisaną umowę sprzedaży

Sadzimy jedno drzewo za każdą podpisaną umowę sprzedaży
Sobiesław Zasada Automotive wspiera akcję sadzenia drzew

W ramach proekologicznych działań nasza firma już po raz kolejny wspiera akcję sadzenia drzew na terenie całej Polski. Jest to bardzo ważny aspekt ochrony środowiska- zwiększanie powierzchni lasów przyczynia się m.in. do ograniczania zmian klimatycznych, oczyszczania powietrza, oszczędzania wody oraz ma wiele innych zbawiennych korzyści dla Planety. Sadzenie przez nas drzew to także nasz wkład w zwrot zużytego papieru.

Jedno drzewo produkuje w ciągu roku tyle tlenu, ile zużywa człowiek w ciągu 2 lat.

Sadzimy drzewo za każdą podpisaną umowę sprzedaży! Dajemy wyraźny sygnał naszym pracownikom, kontrahentom i klientom, że wszyscy możemy być społecznie odpowiedzialni i realnie wpływać na otaczający nas Świat. Nasadzanie drzew rozpoczęliśmy wiosną 2022 sadząc 100 szt. drzew. Kolejne 200 szt. posadziliśmy jesienią w Chojnicach, Kamiennej Górze i Ogrodzieńcu. Wiosną posadziliśmy 150 drzew w Radomsku, Gostyninie i Ogrodzieńcu. Obecnie przygotowujemy się do kolejnych 200 szt. Nasz licznik to 800 drzew i nie zamierzamy na tym poprzestać!

Naszą inicjatywę prowadzimy za pośrednictwem posadzimy.pl, które daje możliwość firmom takim jak nasza czynne zalesianie terenów- są to zniszczone lasy lub miejsca przeznaczone do odnowienia. Nasadzenia są koordynowane przez lokalne nadleśnictwa i one sprawują opiekę nad młodnikiem, a później lasem. Obecnie przygotowujemy się do sadzenia kolejnych 200 szt. w woj. Łódzkim na terenie gminy Radomsko i Łódź.

Nasz licznik to 800 drzew i nie zamierzamy na tym poprzestać! Razem możemy więcej!

Prowadzenie firmy zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu uwzględnia dobrowolne inwestowanie w ochronę przyrody, zasoby ludzkie oraz relacje z otoczeniem firmy. Wierzymy, że informowanie o naszych działaniach da przykład innym do wspierania podobnych inicjatyw.

Ty też możesz zasadzić drzewa.

Wybrane projekty

Moc doświadczeń, siła pokoleń