Samochody użytkowe

Lider transformacji pojazdów użytkowych

Producent pojazdów marki FUSO narodził się, gdy Mitsubishi Motors Corporation oddzieliła swój dział pojazdów użytkowych od segmentu samochodów osobowych w 2003 roku, stając się częścią byłego koncernu Daimler Chrysler. Wiosną 2006 roku MFTBC dołączyła do działu samochodów ciężarowych, zorganizowanego w ramach Daimler Chrysler. Obecnie jest integralną częścią Daimler Truck AG.

FUSO dostarcza ciężarówki i autobusy do ponad 170 krajów, wspierając transport i firmy nie tylko w Japonii, ale na całym świecie. Jest szczególnie znana ze swojej oferty w segmencie lekkich pojazdów użytkowych- samochód ciężarowy Canter ma wiodący udział w różnych rynkach całego świata. Znany jest z wszechstronnych możliwości zabudowy, ma wysoką ładowność i wytrzymałe drabinowe ramię.

Od 2017 roku marka zaczeła produkować e-Cantera- pierwszą w Japonii seryjną, lekką ciężarówką z napędem elektrycznym, czyniąc FUSO pionierem w dziedzinie elektromobilności. FUSO dąży do utrzymania swej pozycji popularnej i zaufanej marki – zamierza tworzyć produkty, w przypadku których najwyższym priorytetem są jakość, ochrona środowiska i bezpieczeństw.

Kraków (Modlniczka)

ul. Adama Rożańskiego 3

Nowy Sącz

ul. Tarnowska 159

Brzoza

ul. Bydgoska 36A

Łódź

ul. Aleksandrowska 11

Rzeszów

al. Wacława Kopisto 3

Siła doświadczeń, moc pokoleń