Domy, samochody, sportowe ubrania, hotele, wina, kolejki gondolowe, campery, zamki błyskawiczne i wiele innych - różnorodność to siła Grupy Zasada. Zawsze w trosce o jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo.

Motoryzacja, nieruchomości, produkcja i lifestyle stanowią cztery filary, które zapewniają bezpieczeństwo i stabilność. Dywersyfikacja działań, produktów i usług są efektem przemyślanej strategii.

Jesteśmy jedną z najstarszych i największych grup kapitałowych w Polsce. Skupiamy ponad 30 spółek działających w branżach: motoryzacyjnej, developerskiej, produkcyjnej i lifestylowej, które zajmują się produkcją, handlem i usługami na rynku polskim i na wielu rynkach europejskich. Zatrudniamy ponad 3000 osób.

Klientami i partnerami Grupy Zasada są takie światowe marki, jak: Airbus, MAN, Bombardier, HILTI, ABB czy Mercedes-Benz. Naszą siłę stanowi także założyciel Grupy – Sobiesław Zasada. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców wszech czasów. Fairplay, konsekwencja, upór – to cechy Mistrza, którymi charakteryzuje się cała Grupa. To on ukuł pojęcie szybkości bezpiecznej: Termin ten oznacza szybkość względną, szybkość zależną od umiejętności kierowcy, sprawności jego wozu i sytuacji na drodze. Jest to wyliczenie generalne, zawierające w sobie wszystkie, wynikające z tych trzech elementów, konsekwencje.

Szybkość to innowacje i dynamika naszych usług i technologii. Bezpieczeństwo zapewniają cztery filary naszej działalności.
Grupa Zasada - Szybkość Bezpieczna.