Nasze kampery na największych targach caravaningowych

W Grupie Zasada mamy aż trzy spółki, związane z caravaningiem. Globe-Traveller  produkuje ekskluzywne campervany, Elcamp i Warszawskie Centru Caravaningu to renomowane salony sprzedaży camperów i przyczep.

W ubiegły weekend (6-7.04) zaprezentowaliśmy swoją ofertę na targach Camper Caravan Show w Nadarzynie, największych tego typu w Polsce.Pokazaliśmy, jak pasja i technologia idą w parze z marzeniami o wolności i odkrywaniu nieznanego.

Na stoisku Elcamp polską premierę miał Globe-Traveller Explorer – ekskluzywny dwuosobowy campervan na bazie Fiata Ducato. Kampery, które produkujemy w Makowie Mazowieckim, są laureatami europejskich nagród za innowacyjność i design, w tym prestiżowego "Camper Van of the Year 2023".

Warszawskie Centrum Caravaningu wraz z oddziałem Hymer Center Pomorze zaprezentowało całą gamę produktów znanych marek: Adria, Carado Hymer iLMC.

Nie można przy tej okazji nie wspomnieć o prekursorze caravaningów Polsce. Jest to nikt kto inny niż Sobiesław Zasada! Mistrz, przemierzał Europę już w latach 50 kamperem zbudowanym na bazie Mercedesa. Później domy na kołach towarzyszyły mu w rajdach jako zaplecze serwisowe i miejsce do wypoczynku.

Grupa Zasada kontynuuje tradycję, łącząc pasję do podróży z najnowszymi technologiami i designem, oferując klientom nie tylko produkty, ale i styl życia. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i odkrycia, jak nasze kampery mogą stać się bramą do świata nieograniczonych przygód.

Newsroom

Siła doświadczeń, moc pokoleń