Otwarcie największego salonu kamperowego na Pomorzu

Hymer Center Pomorze, Kłębowo k/Wejherowa

Miłośnicy podróży kamperem i campingowych przygód mogą cieszyć się nowootwartym Hymer Center Pomorze w Kębłowie koło Wejherowa. To wyjątkowe miejsce oferuje bogaty wybór pojazdów z grupy HYMER, w tym marek takiech jak: Hymer, Burstner, Eriba, LMC i Carado. Jest to najszersza oferta, jaką oferują tego typu miejsca na mapie Pomorza.

Hymer Center Pomorze (HCP) to raj dla miłośników campingowych wypraw. Klienci mogą tu zakupić różnorodne modele kamperów i przyczep, które spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności, z czego od prawie stu lat słynie Grupa Erwin Hymer.

W ofercie HCP znajdują się zarówno mniejsze campervany, jak i półintegry oraz cała gama przyczep od dwóch- do siedmioosobowych. Zespół sprzedawców chętnie doradzi wybór najlepszego pojazdu w zależności od potrzeb.

HCP jest również oficjalnym dealerem camperboxów Egoe – specjalnych wkładów do samochodów SUV, VAN i combi, które w prosty sposób zmienią zwykłe auta w samochody kempingowe.

Zdecydowaliśmy się na otwarcie Hymer Center Pomorze, bo chcemy rozszerzyć naszą ofertę na pomorskich miłośników domów na kołach. Bliskość bałtyckich plaż i kempingów to niezaprzeczalny atut naszego miejsca. Nasz zespół składa się z miłośników caravaningu: znamy się na kamperach i sami nimi podróżujemy – powiedział Adam Oleszczuk, dyrektor salonu.

Podczas uroczystości otwarcia gościem honorowym był Rudi Fimpel odpowiedzialny za rozwój sieci dealerskiej Erwin Hymer Group SE.

Miejsce to jest bardzo okazałe. Cieszymy się, że produkty z naszej grupy będą sprzedawane w tak reprezentacyjnym obiekcie. Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem, na którym stale rośnie liczba entuzjastów caravaningu. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić dostawy i sprostać gustom polskich klientów.

Oprócz imponującego wyboru pojazdów, na terenie HCP znajduje się również sklep z akcesoriami caravaningowymi, gdzie klienci mogą zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne jest do udanej podróży kamperem. W sklepie kupić można różnego rodzaju akcesoria i wyposażenie.

W HCP dostępny jest także profesjonalny serwis, który zapewni klientom wsparcie techniczne i naprawcze. Wykwalifikowany personel serwisowy udzieli specjalistycznej pomocy i sprawi, że kampery oraz przyczepy pozostają w doskonałym stanie technicznym, zapewniając bezpieczne podróże na długie lata.

Newsroom

Moc doświadczeń, siła pokoleń