Zawsze stawiamy na jakość i jako deweloperzy budujemy piękne i wygodne domy w najkorzystniej położonych miejscach. Deweloperskie spółki z Grupy Kapitałowej Eko-Park S.A. w Warszawie zrealizowały dotychczas 19 inwestycji mieszkaniowych w całej Polsce, które wielokrotnie doceniono nagrodami. Ekskluzywne osiedla w zielonym sercu Warszawy, centra sportu i hotele w Sudetach, a także kompleksy mieszkaniowe w Małopolsce to tylko niektóre wybrane inwestycje w nieruchomości Grupy Zasada.

Historia działalności naszych firm w zakresie budownictwa sięga końca lat osiemdziesiątych XX wieku. Wtedy to powstały pierwsze projekty mieszkaniowe realizowane pod marką SINAX i Sobiesław Zasada Centrum. W latach dziewięćdziesiątych działalność deweloperska firm z Grupy Zasada rozwijała się równie dynamicznie, czego efektem są kolejne projekty: biurowce, hale, budynki mieszkalne, apartamenty, hotel, a także centrum handlowo-rekreacyjne.

Bogate doświadczenie zdobywane od dwóch dekad na rynku nieruchomości w całej Polsce czyni z nas solidnego partnera. Dbałość o szczegóły, staranny dobór podwykonawców oraz precyzyjny wybór lokalizacji to cechy, za które cenią nas nasi klienci.


Nasze atuty to między innymi:
• 19 zakończonych inwestycji mieszkaniowych, biurowych i usługowych w całej Polsce  
• ponad 200 000m2 łącznej powierzchni inwestycji
• liczne nagrody i wyróżnienia w prestiżowych konkursach